+86-760-87808162sales@gatesea.com

Meist

Kodu > Meist

图片6.jpg


KES ME OLEME
Sunwebcam on turvakaamera kaubamärk GATESEA TECHNOLOGY, keskendudes suure jõudlusega 3G / 4G / WIFI IP-kaamera uurimis- ja arendustegevusele & päikeseenergiaga traadita väliturbe kaamerad maailmas. Sunwebcam töötati välja ja patenteeriti väikese võimsusega traadita riistvara ja pilvetehnoloogiat, mis võimaldab päikeseenergial töötavaid süsteeme, mis on poole võrra alternatiivide maksumusest, ning on palju lihtsam paigaldada ja hallata. Me turundame oma tooteid ehitus-, kohapealse turvalisuse, tööstusautomaatika, nafta ja gaasi, põllumajanduse, õiguskaitse ja keskkonnaseire valdkonnas.


Meie tehas

GateSea Tech tegeles koostöös suurte ülikoolidega talentide arendamiseks, edukalt muutis päikeseelektriliste fotogalvaaniliste ja juhtmeta kaameratehnoloogiate edukaks eelisteks toodete, 8 kraadiõppe ja 25 bakalaureuseekspertiisi töötasid GateSea Techi uurimis- ja arendustegevuse meeskonnale, investeeriti üle 8% ettevõtte tuludest igal aastal GateSea Tech sai 2015. aastal vaid ühe aasta jooksul 20 patenditaotlust uute leiutiste jaoks.


1(001).jpg7(001).jpg


2(001).jpg3(001).jpg


4(001).jpg5(001).jpg


6(001).jpg8(001).jpg


9(001).jpg10(001).jpg


Meeskond ja projektid

Projektidega liitume:

Baasjaamade seire projekt - Hiina mobiilside koostöö

Põllumajanduse seire projekt - Hiina Teaduste Akadeemia

Põllumajandusjärelevalve projekt - Pekingi Tavaline Ülikool

Ehitusjärelevalve projekt - juuni hua kinnisvara

Ehitusjärelevalve projekt (OEM-kaamera ja platvorm) - tuntud turvalisuse lahenduste ettevõte

Keskkonnamonitoriumi projekt - üks turvalisuse lahendamise ettevõte


Meie toode

MIS PAKUTAVAD
Solar powered kaugjuhitavad traadita kaamerad
Sunwebcam müüb ja toetab suure jõudlusega 3G / 4G / WIFI IP-kaamerat, millel on päikeseenergia võimalused erinevatel rakendustel.
Custom & OEM lahendused
Projekti edukaks tegemiseks oleksime rahul, et arutame kohandatud rakendusi ja konfiguratsioone.


Toote rakendus

Me turundame oma tooteid ehitus-, kohapealse turvalisuse, tööstusautomaatika, nafta ja gaasi, põllumajanduse, õiguskaitse ja keskkonnaseire valdkonnas.


Meie tunnistus

Kõik tooted on läbinud Hiina kohustusliku sertifitseerimise (CCC) eeskirjad, mõned tooted on sertifitseeritud CE, UL ja FCC määrustega.

Toote patent, sh IP67 veekindel määr, patendinõudlus leiutisele (aku), toote (disaini) muster.


Tootmisseadmed

Kõige arenenumad Saksa marki fotogalvaanilised päikesepaneelide lamineerimine masin, päikeseelementide laser-lõikamismasin, täppis-kiipide sorteerimisseade, Siemensi lairiba-impulsside vananemisliin, ettevõtte aastane võimsus jõudis tippvõimsusega 1,7 MW fotogalvaanilist moodulit ja 5000 seeria päikesekaamerat.


Tootmisturg

Inspireerige uus nägemus

Te peate olema märganud, et kõik meie projekti saitidel on trükitud professionaalse päikesekaamera ja lahenduse manufaktuur, mis on trükitud lausriidest kotti, mis järgnes GateSea Techi inseneridele kogu Hiinas, isegi välismaistele ehitusplatsidele ...... Pärast üleminekut iga saidi, lahkusime kaunistava päikesekaamera, seejärel valmis järgmise sihtkoha saamiseks. See on tavaline just nagu meie, aga võite tunda end oma lihtsa õnne, püsiva pühendumusega vastutusele, saate teada palju märkimisväärseid omadusi, kui tead rohkem meist, oleme alati keskkonnasõbraliku maailma jaoks ja me oleme tõeliselt tänulik oma kaaslase eest.


Meie teenus

Meie teadus- ja arendustegevuse osakond koosneb spetsialistide rühmadest, kellel on tarkvara ja riistvara arendamise kogemus üle 15 aasta ning mis erinevad tööstusharudest ning on kohandatud ja OEM-lahenduste pakkumisel hea:

· Kaamera konfiguratsiooni kohandamine

· Kohandatud konfiguratsioon

· Kohandatud funktsioonid

· Mobile Application kohandamine

Kohandatud ja kaubamärgiga kasutajaliidesed

Konkreetse valdkonna rakenduse toetus

Analüütika kuupäev ja hoiatusfunktsioonid

· Pilveteenuse pakkujad saavad kohandamist

图片7.png
KES ME OLEME
Meie teadus- ja arendustegevuse osakond koosneb spetsialistide rühmitusest, kellel on rohkem kui 15-aastane kogemus tarkvara ja riistvara arendamisel turvakaamerasektoris ning mille eesmärk on pakkuda kõige uuemaid uuenduslikke tooteid ja tehnoloogiaid konkurentsivõimeliste hindadega.
图片8.png
STRONG TEHNILINE TEAM
Pakume tugeva tehnilise toe custom & OEM lahendusi, mis on spetsiaalselt ehituse, nafta ja gaasi, põllumajanduse ja keskkonnaseire projektid.
图片9.png

PATENDITAVAD TEHNOLOOGIAD
Uuendused kaamera energiatarvete vähendamiseks ja päikeseenergia aku laadimiseks. See on teinud päikeseenergia usaldusväärse, tõhusa ja palju madalama hinnaga kui praeguse põlvkonna süsteemid.
图片10.png
SOODUSLIK HIND
Sunwebcam professionaalsed veebikaamerad on alternatiivide maksumusest poole väiksemad. Tõsiselt vaadake võrdlust siin.


MIKS VALIDA MEID?

Sunwebcam on uus saidikaamerade tüp. Sunwebcam kaalutlemiseks on kolm põhjust:
· Patenteeritud tehnoloogiad - läbimurded kaamera energiatarvete vähendamiseks ja päikeseenergia aku laadimiseks. See on teinud päikeseenergia usaldusväärse, tõhusa ja palju madalama hinnaga kui praeguse põlvkonna süsteemid.

· Sertifikaadid - IP67 Veekindlusmäär Patendid leiutisele (aku) toote disaini jaoks.

· Tugev tehniline meeskond - pakub tugevat tehnilist tuge custom & OEM lahendusi, mis on spetsiaalselt ehituse, nafta ja gaasi, põllumajanduse, elektrivõrgu julgeoleku ja keskkonnaseire projektid.

· Taskukohane hind - Sunwebcam professionaalsed veebikaamerad on alternatiivide maksumusest poole väiksemad. Tõsiselt vaadake võrdlust siin.


Hetkel otsime uusi kanalite partnereid ja tervitame võimalust saada kuulda ettevõtetest, kes sooviksid meie tooteid oma kanalite kaudu edasi müüa. Palun võtke meiega ühendust e-posti teel info@sunwebcam.com või helistage numbril +86 76087808162 edasiseks hinnakujunduseks või tehnilisteks andmete saamiseks.