+86-760-87808162sales@gatesea.com

Meist

Kodu > KKK

Mis onSunwebcam?

Sunwebcam müüb interaktiivne veebikaamerad. Meie tehnoloogia võimaldab klientidele eemalt jälgida live objektidel ja liikumise avastamise alarmi kirje vahejuhtumite uurimiseks. Sunwebcam eeliseks on ühendada Päikesesüsteemi, 4G LTE tehnoloogia turvakaamerate, võimu, tööjõu ja materjalikulu.

Sunwebcam on tarkvara iOS, Android ja PC. Meie kliendid külastada oma veebikaamerad eemalt kodus kontoris.


OnSunwebcam VideoELADA?

Jah. Veebikaamera kuvab videoid. Igal ajal külastate ilmuva live video kaamera. Kasutatavust suurendada aeglasem raku ühenduste soovi vaadata videot tavalahutusega või kõrglahutusega.


Kuidas see toimib?

Sunwebcam 4G Solar kaamerad on powered by päikeseenergia. Meie sisseehitatud LTE 4G modemid automaatselt valida koju meie Sunwebcam servereid. Kasutajad pääsevad Sunwebcam meie nutitelefoni rakendus või arvuti tarkvaraga. See tarkvara kasutajaliides annab kasutajale kõik vahendid kaamera suhelda.


Millised pluginad on vajaSunwebcamkasutajatele?

Ükski. Kui teie seadmesse on installitud rakenduse või tarkvara, pääsete Sunwebcam kõikjal igal ajal, kui teil on võrgus.


Millist internetiühendust on vaja minu kaamera asukohas?

Ükski. Sunwebcam 4G Solar Kaamerad laeva sisseehitatud 4G LTE mobiilside modemid ja Sunwebcam teenusega automaatselt ühenduse loomiseks. On üks erand: meie eriala siseruumides kaamerad võivad nõuda Etherneti ühenduse.


Mida sisaldab üksSunwebcamsüsteemi?

Saate kaamera (aku sisse ehitatud), päikesepaneel ja sulgudes. Kõik riistvara on hästi kaitstud ja tarnitakse pappkarpi, võimalike transpordist tingitud kahju vähendamiseks.

Sunwebcam ka võõrustas teenusele juurdepääsu kõik meie tööriistu ja funktsioone, tasuta igavesti media hosting ja piiramatu toetust meie NC ametist.


Ilm ei sobi?

Nr, väljas Sunwebcam 4G Solar Kaamerad nõuavad kaitseümbrise, mis kaitseb neid elemente. Tööstus-klassi komponendid on saadaval käsitseda äärmise kuuma, külmas ja märjas keskkonnas. Lihtsalt leidke Sunwebcam 4G Solar kaamera külluslik päikesepaiste energiavarustuse tagamiseks.

Vihma, lume, tolmu või mustust võib koguneda kaamera Kaitseümbris ja takistavad vaadet. Need on tavaliselt füüsilisest parandatakse ilmaga, kuid peate pühkida mõõtmisruumi objektiiv ala, kui see muutub liiga määrdunud.


Kui kaua võib kahelda viimati? Kui aku saab tühjendada alla energiatarbe seal oleks vaja saada süsteemi tagasi üles ja töötab alustamise

Sunwebcam 4G Solar kaamera saab viimati umbes 4 päeva järjest vihmane päev (alates täielikult tühjendada). Kui aku tühjendada öösel, kaamera käivitub ja päevasel ajal automaatselt käivitada. Ei pea keegi (isegi mitte vihmane päev, päikeseenergia on piisav, et äratada üles kaamera, kuid ei saa kesta kaua aega öösel nõrk) Kaamera käivitamiseks.


Kui 4 G Solar kaamera on täiesti juhtmevaba, päikese jõul ja andmeid edastada raku?

Jah, Sunwebcam 4G Solar kaamera on täiesti juhtmevaba, powered by päikeseenergia ja andmete edastamisel mobiilside. Saate kaamera kõikjal ilma Ethernet kaabel ja toitekaabel.


Mis on PTZ Kaamera?

PTZ tähistab pan-tilt-zoom. See tähendab, et kaamera saab juhitakse peaaegu mis tahes suunas üles/alla/vasakule/paremale ja siis zoom võimas optiline objektiiv. Kaamerad on sageli nimetatakse robotite kaamera, kuna nad kasutavad motors juhtida kaamera ala, mida soovite vaadata.


Mis on teie seadmete täitmisaeg?

Aeg Sunwebcam riistvara laeva on umbes 5-15 tööpäeva, sõltub sellest, mis riigis te olete in.4G LTE ansamblid on riigiti erinevad.


Saab viia kaamera, kui see on seadistatud?

Jah. Olete vabalt liikuda kaamera alati teise kohta või saidile.


Kas te pakute paigaldamise teenused?

Ei. Sunwebcam teeb uskumatult lihtne. Lihtsalt kaamera paigaldamine ja siis. Ei ole tehnilisi oskusi on vaja. Kõik on praktiliste oskuste asemel tehnik litsentsi salvestada oma töö maksumus.


Kuidas ma saan minu Kaamerad?

Proovi, et saadame kaamera otsese.

Suurema koguse päring, saadame kaamera meritsi.