+86-760-87808162sales@gatesea.com

Toote kategooria

Kodu > Lahendus > Sisu

Sunwebcam Solar Powered turvasüsteemid

Zhongshan GateSea tehnoloogia OÜ | Updated: Apr 02, 2018

Kahjuks on kuriteo tõkestamise ja ettevõtete varguse tõttu turbussüsteemide nõue tegelikult kasvanud. Paljudel teenustel on patrullimisega tegelevad turvatöötajad, kuid see ei ole tegelikult piisavalt püsiv. Nutikas võib leida turvatöötajaid, kuid nad ei pruugi leida päikesepaneelidest päikeseenergia turvasüsteemi ja see on koht, kus sunwebcam päikeseenergia seirekaamera on hädavajalik.

1.jpg

Sunwebcam päikeseenergia turvasüsteem

Samuti on veebijuhtmeta päikeseenergia päikeseenergia turvasüsteemid, mis on fantastilised igas kodus või ettevõttes, et jälgida kaug-videot. Selline elektrooniline kaamerasüsteem liigub signaali LAN-adapteri või juhtmeta võrgu kaudu konkreetse IP-aadressi kaudu.

Nüüd pakutakse ka digitaalseid turvakaamerasid ja need on palju väiksema suurusega ja hõlpsamad, kui nad püüavad nukku asetada. Digitaalsed turvakaamerad salvestavad videot pikema aja jooksul ja videot saab üles laadida FTP-sse ja salvestada Cloudi salvestusseadmesse ja seda saab tulevikus arvutisüsteemi muuta.

Kuna kriminaalkuritegude määrad suurenevad, on nüüd rohkem inimesi, kes kasutavad päikeseenergia turvasüsteeme oma kodu, oma leibkonna ja nende varade kindlustamiseks. Võite oma kodust lahkuda ja minna puhkusele või lihtsalt päeval, mõistmaks, et teie kodu on alati kaitstud.

Põhjustab liikumisdetektori funktsiooni ja teksti- või e-kirja.

Sellise turvasüsteemi abil saate jälgida oma kodu või ettevõte isegi siis, kui olete puhkusel. Mõned neist süsteemidest saadavad teile isegi e-kirja, kui mingi liikumine on tuvastatud.

Ettevõtted on juba mitu aastat kasutanud turvameetmete elektroonilisi kaameraid ja praegustel aegadel kasutavad nad isegi väikseid ettevõtteid ja eramuid. Turvalisuse turvasüsteemid on tänapäeval üsna hinnaga, seetõttu on kinnisvaraomanikule ja ettevõtjale odavamad.

Digitaalse turvalisusega elektrooniliste kaameratega ei ole vaja lindistamislinde, mis muudavad videot ja salvestatakse videot palju lihtsamalt. Sunwebcam päikeseenergia turvasüsteemil on pilv ladustamine.

Kuigi näete sellest, et päikesepaneelidest päikeseenergiaga varustatud turvasüsteemid ja nende abil saab kodu ja sisu kaitsta, on see positiivne turvalisus. Teie arvutisüsteemiga ühendatud kaamera ja digitaalsüsteemid sobivad suurepäraselt kriminaalsete toimingute piltide hõivamiseks ning peavad töötama veendumuste kaitsmisel ja võib-olla isegi siis, kui teie tehtud tooted lähevad teie juurde tagasi, kuid nad ei saa aidata füüsiliselt turvaline või kaitsta kodu elanikke isikliku rünnaku eest sissemurdja arvas välja teada, kus raha või väärtuslikke tooteid varjata.

2.jpg

Sunwebcam päikeseenergia turvasüsteem

Seal on mitu turvakaamerat, mida võib leida mitmesuguste kuju ja suurusega seeriast. Seal on juhtmega elektroonilised kaamerad, mis sobivad kellade, kõlarite, suitsuhoiatuse ja paljude muude märkamatute kohtade jaoks.

Kuid traadiga videokaamerate puhul on juhtmeid, suuremate suuruste ja tülikas paigaldamist rohkem positsioone. 4G traadita turvakaamerat on lihtne paigaldada ja seda saab soovitud asukohta teisaldada ja seda ei leita kergesti.

Juhtmeta tüübid on palju mitmekülgsemad ja neid saab peita peaaegu kõikjal. Traadita turvasüsteemid on varjatud nii, et sissemurdja ei näe kunagi avastust, et isegi seal on elektrooniline kaamera, mis paneb iga nende ümberpaigutamise.

Kui liikumisandurid on tegelikult käivitunud, hakkab elektrooniline kaamera kohe pildistama, kas pildistades või liikudes veebivideo kaudu videovoogu.

Sellel on automaatne monitooringu tuvastamine. Kui keegi läbib, saab seda salvestada. Kõrgem piksel, isegi koer. Koduvalve videokaamerasüsteemid pakuvad tavaliselt energiat nii palju kui 3 vihma päevi. Need on tõesti tõhusad ja äärmiselt teadlikud liikumisvõimalused ja see võtab lihtsalt väikese liikumise, et käivitada nukkudes liikumistundeüksused. Kui otsite lisateavet päikesepaneelidest päikeseenergiaga varustatud turvasüsteemide kohta, külastage palun järgmist:

http://www.gatesea.com .