+86-760-87808162sales@gatesea.com

Toote kategooria

Kodu > Lahendus > Sisu

Sunwebcam Solar traadita turvakaamerate

Zhongshan GateSea tehnoloogia OÜ | Updated: Mar 14, 2018

Turvalisuse kaamera seadistamine määr sõltub millist sunwebcam päikese traadita kaamera süsteemi sa soovid, te olete mõelnud nagu serveri jälgimine kasutades nutitelefonid ja tabletid ja lõpuks video turvakaamerad erinevaid funktsioone soov set up ümber oma kontoris või kodus.

1.jpg

Sunwebcam 3G / 4G päikese jõul kaamera


Sunwebcam solar traadita kaamera süsteemi tuleks osta?

See on kuni 40 jala peate sunwebcam päikese traadita turvakaamerate reguleeritav objektiiv või väljakujunenud seisukoht objektiiv. Näete, kui veerand miil, sõltuvalt sellest, millist objektiivi sa kasutad veel on teil kitsamaid vaade. Võib isegi kasutada PTZ Kaamera, pan ümber ja stseeni kindlas asukohas. Et sina täidad selle video Kaamerad õige objektiiv saada konkreetset teavet nagu sildid ja autojuhtidele nägu, kui autosid on palju. Sunwebcam solar 4G kaamera on auto avastada ja öise nägemise, seda saadame teile, kui keegi ilmub pilt, saadan teile e-posti märguanne.


Analoog- või tava HD elektrooniline turvakaamerad tegelikult pakkuda teile väga sama teavet nagu IP videokaamerad võtmist pärast positsioneerimine mõiste kohta. Kui soovite värava või läbipääsu, isegi madala resolutsiooniga elektrooniline kaamera saad suurepäraseid fotosid kui videokaamera on panna 15 meetrit täpselt seda, mida te valmistada katmiseks. Kui teil on vaja minna riiki umbes 40 meetri, on vaja teha suurem resolutsioon sunwebcam päikese traadita turvakaamerate kasutamine. Saate endiselt näo funktsioonid, tätoveeringud ja muud vähe teavet.

2.jpg

Sunwebcam 3G / 4G Solar Powered PTZ Kaamera


2 esmased juhised e turvakaamerad on paigutus ja funktsioon. IP videokaamerad on fantastiline, kui ostate kallimate designs saab katta rohkem asukoht ja lisateabe saamiseks mitme tähtsust, võib katta rohkem asukoht vähem video kaamerad. Kahjuks elektroonilise IP kaamerad on kulud e kaamera ja võrgu tagastamise kohta. Hea IP cam võivad olla $150-$400 kui suurem ots IP elektroonilise kaamera varieeruvad $500 $ 1200. IP kaamerate on lisaks Web üksikasjad sead. Ühekordne võimalus, et teil on rutiinne DSL või kõrge kvaliteediga Web kindlaks teie asukohas, olema valmis taluma mõõduka Web-ühendus. Kuid meie sunwebcam päikese 4G kaamera asukoha andmete alusel, mis võimaldab kaamera märku iga hetk. Vastuvõtmiseks piltide ja video oma telefonis pidevalt.

Loe lähemalt sunwebcam päikese kaamera:http://www.gatesea.com.