+86-760-87808162sales@gatesea.com

Toote kategooria

Kodu > Uudised > Sisu

Mis teeb Solar 4G-kaamera erinevatest teistest

Zhongshan GateSea tehnoloogia OÜ | Updated: Nov 13, 2017

Solar 4G kaamera, mille täisnimi on päikeseenergia 4G traadita kaamera, on uue põlvkonna IOT traadita võrgukaamera Zhongshan Gatesea Technology Co., Ltd., mis saab samaaegselt edastada videot ja heli ning saata erinevaid sensorseid signaale nagu niiskuseanduri signaalid, tuul võimsuse andur ja veetaseme andur. Kuid mis muudab päikeseenergia 4G-kaamera standout sellises ajastu digitaalseid tooteid.

1(001).jpg

Tegelikult on paljud funktsioonid digitaalseid tooteid rohkem ja rohkem humaniseeritud, et realiseerida kõige mugavamaks inimestele, ja päikese 4G kaamera ei ole erand. Selle nime järgi saab päikeseenergia 4G kaamera saata videot ja heli läbi 3g / 4g ja WiFi-võrgu. Ja see toetab GPS-funktsiooni, on inimestel väga mugav kaugjuhtida kaameraid.

Tööaeg on inimestele samuti oluline. Inimesed kahtlevad toodete puhul, mis vajavad pidevat laadimist, mis omakorda mõjutab kasutajate kogemusi halvasti. Solar 4G-kaameral on vähe energiatarbimist, ooteaeg on umbes 20 päeva, tööaeg on umbes 5 päeva. Päikese 4G-kaamera süsteem on kindel, see on kaugjuhtimisega aku juhtimissüsteem, see võimaldab igal ajal aku taset kontrollida ja see võib näidata meile, kas aku on laadimise all, mis on nii palju inimestele nii tööl kui ka elul.

Solar 4G kaamera võib toetada ka pilvteenuseid, saab pildistada tavapärasel kellaajal, võtta video korrapäraselt, saab andmeid turvalisuse säilitamiseks andmeid pilve nurgale üles laadida. Veelgi enam, kaamera ei kaota ühendust nii kaua kui on signaali, samas kui traditsioonilised juhtmeta kaamerad kasutavad ikka veel USB-ringiga piiratud 4g moodulit.

Pole kahtlust, et päikeseenergia 4G kaamera on parem kui traditsiooniline juhtmeta kaamera, sõltumata oma funktsioonist ja tööajast. Pole ime, et see on inimestega populaarne.