+86-760-87808162sales@gatesea.com

Meist

Kodu > Teenus

PILVETEENUS
Meie mobiilirakendus on lubatud ühendada meie pilveteenuste annab teile täiustatud kontrolli kaamera tarkvara ja funktsioonid. Need inimesed, kes on alati aasta perspektiivis, meie mobiilirakenduse tarkvara võimaldab teil kursis. Vaata, ühendada ja kontrollida oma raku kaamerasüsteemide vabadus oma mobiili. Meie kõige populaarsem funktsiooni meie mobiilirakendus on "Live vaadata" video ja pildid, mis annab sulle instant kontrolli järelevalve ala.

 

KOHANDATUD ja OEM lahendus

Meie RandD osakond koosneb meeskond spetsialiste, kes on üle 15 aastane kogemus tarkvara ja riistvara developmentin erinev industries ja hea kohandatud ja OEM lahendusi hulka:

● Kaamera konfiguratsiooni kohandamine

√ Kohandatud konfiguratsiooni

√ Kohandatud funktsioonid

● Mobiilrakenduse kohandamine

√ Kohandatud ja kaubamärgiga kasutajaliidesed

√ Toetada konkreetse rakenduse jaoks

√ Andmete analüüsimise ja hoiatatakse funktsioonid

●Cloud teenuseosutajate juurdepääsu kohandamine

OEM TOOTMISE VORM

Meie toodete taga seisab Sunwebcam. See on sama, kuidas me kohtleme kõiki meie edasimüüjate. Võtke meiega ühendust allpool.

 

 

KUIDAS SEE TOIMIB

图片3.png

● Kaamera süsteem ühendab HD kaamera, aku backup, päikese laadija, raku modem (WiFi modem), kohalikku ja arvuti ühe integreeritud kompaktne seade, mis on powered väike päikesepaneel (kaasa arvatud) ja sisseehitatud aku süsteem pakub jätkub operatsiooni mitu päeva, isegi kui ei ole päikese sisend.

● Kaamera süsteem suhtleb kaamera ja pilveteenus mobiilsidevõrgu või WiFi-võrgu.

● Turvakaamerate süsteemi lisatud automaatselt kogutud ajal pildistatud või tellitavate piltide ja video ojade kaamera tarkvara vaatamiseks.

● Kasutajad sisse logida kaamera tarkvara Arvutis või mobiilsideseadmes Kaamerad või vaadata pilte ja videoid.

● Meie pilveteenus on majutatud Amazon Web Services (AWS), cloud computing ja äärmiselt Paindlik juhtiv, väga usaldusväärne, maailma hosting teenused. Kaamerasüsteem on ehitatud rock tugeva aluse pakkuda turvalist, töökindlat säilitamine ning teie andmetele juurdepääsu oma kaamerad.MOBIILIRAKENDUS

Kui rakenduse on graafilise kasutajaliidese tarkvara määratlemist ja juhtimiseks Sunwebcam kaamera. Põhijooned on järgmised:

■ nõudmisel pildistamine

■ Video streaming

■ Toetab Sunwebcam Kaamerad üle mobiilsidevõrgu või Wi-Fi-

■ mitme kasutajatele samaaegseid kasutajaid

■ Mitmel tasemel juurdepääsu kontrolli

■ Aktsia ja ekspordi pilte ja veebilehtede

■ Vaata mitu kaamerat ühelt kontolt

image003_副本.png