+86-760-87808162sales@gatesea.com

Toote kategooria

Päikese peidetud WiFi kaamera

Solar powered turvalisuse kaamera traadita turvakaamerad kaitseb teid murdosa traditsioonilise juhtmega häiresüsteemid kulude hulgas. Sest seal ei ole ühtegi juhtmed on lihtne liikuda kaamerad ja liikumise andurid kõikjale nii siseruumides kui ka väljas. Mõned mudelid on mõeldud...

Product Details

Solar powered turvakaamerate

图片3.png

Traadita turvakaamerad kaitseb teid murdosa traditsioonilise juhtmega häiresüsteemid kulude hulgas. Sest seal ei ole ühtegi juhtmed on lihtne liikuda kaamerad ja liikumise andurid kõikjale nii siseruumides kui ka väljas. Mõned mudelid on mõeldud taluma iga ilmaga ja on mõeldud äärmuslikke temperatuure; teised peavad asuma ilmastikukindel Kaamera korpus.
Vahvasunwebcam solar traadita turvakaameratelihtsalt sest nad vajavad ega väljaspool trasside toitepesa. Neid kasutatakse ilma elektri või internetiühendus igast kõrvalises kohas. Kuna kaamerad on traadita kasutatavus on ammendamatu. Saate jälgida pere tegevust, loomade, ehitusplatsidel, garaažide, keskkonnamuutusi, ülikoolid ja koolid, era-omadused ja ettevõtetele.
Muidugi nad ikka peavad olema ühendatud elektri allikas pikka aega. Tavaliselt on see aku või sisemine elektriline võimsus. Probleem aga akusid vaja saada asendada või pingestatud. Kaamera osakutest päikesepatareid pidevalt saad tasuta patareid. Päikesepaneelide tehnoloogia on mitu aastat ja tõhusust kogu oluliselt paranenud ja paneelid toimib isegi pilves pilves ilmaga. Liikumisanduriga, mis aktiveerivad tingimusel, et tegevus on tagada kaamera käivitada aega ja andmete säilitamise ruumi ei raisata.
Kui olete kodu omanik, kasutage oma päikeseenergial töötava turvakaamerate süsteeme lüüa võib juhtub, kui olete ära kõik salvestusseadmega, võimalik, et digitaalne videosalvesti (DVR), VCR või arvuti ühendamisel. Kaamera saab seadistada automaatselt luua oma arvutiga ja teile kiirsõnumeid korral tulekahju või gaasi leke. Kiiremini olete ära te võite leida oma vara keskkonna seisund kui. See võib avastada klaasi break-ins, nagu ka iga liikumine oma kodus.
Viimane päikeseenergial töötava turvakaamerate komplektid on väga mõistmaks installida. Need on välja töötatud, et sa saaksid hõlpsasti liikuda iga kaamera Viimane asukohad üle oma omandit. Suure võimsusega jälgimis võib vajada suurele objektile või alune maa. Saate lisada uue Kaamerad olemasoleva koheselt kuna ei ole juhtmeid tegelema. Päikesepaneelid, mis sisalduvad kaitse kaamera komplektid on piisavalt suur, et sisemine aku laadimise ajal. On ka varukoopia toiteallikas aku tühjakssaamise üleöö. Kui te otsustate teha kasutamine oma turvakaamerad kiusame tasuta õues või kaugel, siis see päikeseenergial töötava funktsioon liikumise tajumine kaamera on tark valik.

Funktsioonid

1. suure tundlikkusega andhigh SNR mikro megapiksline CMOS sensor

2.2.8mm-12mmProfessional HD megapikslit power zoom objektiiv

3. toetada mobiiltelefoni serveri vaade, kooskõlas tegutsevate platvormi palju nutitelefon

4. toetada rikkalik võrgu protocal: TCP/IP, HTTP, TCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, UPNP, RTSP, ja nii edasi

5. toetada FDD-LTE, TDD-LTE, WCDMA / HSPA +, TD-SCDMA, GSM/GPRS/EDGE

6. toetavad 3G / 4G/WIFI 802.11b/g/n raadiovõrgu

7. toetab ONVIF protokolli

8. support alarm pilte saata e-posti

9. toetatud alarmi pildid FTP serverisse üles laadida

10. support taimer pildistatud pilt üles laadida Micro SD kaardi ja FTP server

11. toetada staatiline IP, toetab ka dünaamilise IP(DHCP)

12. toetada P2P Plug and Play

13. toeta IE, Google, Firefox brauser

14.Built-in veebiserveri hõlbustamiseks kasutada standard IE brauseri saavutada esiots reaalajas sirvimine ja juhtimise seadmine

15. toetada liikumise avastamise alarm (saate määrata mitut piirkonda ja tundlikkus) ja andur häire

16. toetada 10M / 100M võrku adaptiivne

17.Built-in Micro SD kaardi pesa, Max 128G, taimer lüüa


Hot Tags: päikese peidetud WiFi kaamera, tootjad, tarnijad, parim, osta, odav, hind, müük
Seonduvad tooted
Inquiry