+86-760-87808162sales@gatesea.com

Toote kategooria

Päikeseenergia jõul traadita turvalisuse kaamerad

SOLAR POWERED energia WIRELESS Turvalisus Kaamerad Sunwebcam saab kaitsta vaid murdosa kulud traditsioonilise kõva traadiga häiresüsteemid. Kuna ei ole juhtmeid on lihtne liikuda kaamerad ja liikumisandureid kõikjale nii siseruumides kui ka väljas. Mõned mudelid püsti...

Product Details

PÄIKESEENERGIA JÕUL TRAADITA TURVALISUSE KAAMERAD
图片4.png  

Sunwebcam saab kaitsta vaid murdosa kulud traditsioonilise kõva traadiga häiresüsteemid. Kuna ei ole juhtmeid on lihtne liikuda kaamerad ja liikumisandureid kõikjale nii siseruumides kui ka väljas. Mõned mudelid on valmistatud taluma iga ilmaga ja on valmis äärmuslikke temperatuure; teised peavad asuma ilmastikukindel Kaamera korpus.
Vahva traadita turvalisuse kaamerad on lihtsalt sest nad vajavad väljaspool elektriliine ega toitepesa. See muudab need igast kõrvalises kohas ilma elektri ja Interneti-ühendust kasutada. Kuna kaamerad on traadita kasutatavus on ammendamatu. Nad on võimalik jälgida pere tegevust, loomade, ehitusplatsidel, garaažide, keskkonnamuutusi, ülikoolid ja koolid, era-omadused ja ettevõtetele.
Muidugi nad ikka peavad ühendatud elektri allikas juures teatud aja. Tavaliselt on see aku või sisemine aku tüüp. Aga probleem on, et patareid vajavad on asendatud või saab täita. Kaamera osakutest päikesepatareid pidevalt saad tasuta patareid. Päikesepaneelide tehnoloogia on mitu aastat ja tõhusust kogu oluliselt paranenud ja paneelid toimib isegi pilves pilves ilmaga. Liikumisanduriga, mis aktiveerivad tegevuse korral tagada kaamera käivitada aega ja ruumi andmeid ei tohi raisata.
Kui teil on kindlasti kodu omanik kasutage päikese jõul valvekaamerad lüüa midagi, mis juhtub, kui olete ära salvestamise seadme ühendamisel, öelda digitaalne videosalvesti (DVR), VCR või arvutis. Kaamera saab seadistada automaatselt luua oma arvutiga ja teile kiirsõnumeid on kindlasti tulekahju või gaasi leke. Kiiremini te ei te leiate majutusasutuse keskkonna staatust igal ajal. See võib avastada klaasi break-ins, nagu ka iga liikumine oma kodus.
Viimane päikeseenergial töötava turvalisuse kaamera komplektid on väga lihtne paigaldada. Need on välja töötatud nii kui võimalik kergesti liikuda mis tahes kaamera õigesse ümber maja. Suure võimsusega jälgimis võib vajada suurele objektile või alune maa. Saate kaasata uued Kaamerad olemasolev süsteem lihtsalt kuna seal aren "koos juhtmed. Päikesepaneelid, mis sisalduvad kaitse kaamera komplektid on piisavalt suur sisemine aku laadimisel

Päevasel ajal. On ka varukoopia toiteallikas aku tühjakssaamise üleöö. Kui soovite kasutada oma turvakaamerad lihtne õues või kaugel, siis see päikeseenergial töötava funktsioon liikumise tajumine kaamera on tark valik.

Tootmissektorile, mis kasutavad meie Solar Powered turvakaamerate süsteemi:

Sunwebcam on ideaalne remote saidid, mis ei ole võimu või Interneti, kus tuleb kasutada serveri turvalisuse ja valve. Süsteem on kaasaskantav ja saab liigutada ja ümber paigutada kergesti.Ühine taotlus sisaldama:

Töö ehitusplatsidel

Talu & kalakasvanduse & Orchard

Õli & gaasi puurimine ja tootmine

Kriitilise infrastruktuuri

Gate seire

Parklate ja teede

Toote parameetrid

Mudel:GSB-100W

Operatsioonisüsteemi

Embedded Linux

Protsessor

HI3518E (1.0, 1.3 MP)
HI3518C(2.0MP)

Pildisensor

1.0MP:1 / 4" 1.0 megapiksline progressiivne CMOS sensor
1.3MP:1 / 3" 1.3 megapiksline progressiivne CMOS sensor
2.0MP:1 / 3" 2.0 megapiksline progressiivne CMOS sensor

IR-CUT

toetada

Objektiiv

C/CS 4mm 3 megapiksline fikseeritud objektiiv

Minimaalne Valgustatus

0.01 lux

Compression standard

Audio pakkimise

G.726/G.711 (vaikimisi on G.711)

Tihendatud transpordi oja

32kbps-6Mbps, saab ise määratleda, vaikimisi on 2536 Kbps

Funktsiooni

Ladustamine

Max 128G Micro SD kaart

Liikumisandur

Saate määrata 4 sõltumatut tuvastuse piirkonna (tundlikkus on reguleeritav 1-100)

Häire seos

Piltide saatmist nimega postkasti; pildid ja video üleslaadimiseks FTP
Server; Piltide ja videote SD kaardile

4G funktsioon

Toetada FDD-LTE, TDD-LTE, WCDMA / HSPA +, TD-SCDMA, GSM/GPRS/EDGE

Ühine kirjeldus

Pakett

4G WIFI kaamera
Päikesepaneel

Kogukaal

14,5 KG

Pakendi suurus

72 × 23.5 × 76 cm

Töötemperatuur

-20 ℃ ~ + 55℃

Töö niiskus

10% ~ 95% RH

Toide

DC12V 2A

Kaitse vahemikku

IP66

tarbitav võimsus

3W (IR LED: Off); 15W (IR LED: EDASI)

Hot Tags: päikese jõul energia traadita turvakaamerad, tootjad, tarnijad, parim, osta, odav, hind, müük
Seonduvad tooted
Inquiry