+86-760-87808162sales@gatesea.com

Toote kategooria

Päikese kaamera

Päikese kaamera

Meie Sunwebcam, traadita mobiilside kaamerasüsteemi päikese jõul ja nõuda ainult mobiilsidesignaali tegutseda iseseisvalt kõikjal maailmas 24/7/365! Varustatud sisseehitatud aku, Sunwebcam on mõeldud halvim keskkonnariskide andes instant video &...

Product Details

Meie Sunwebcam, traadita mobiilside kaamerasüsteemi päikese jõul ja nõuda ainult mobiilsidesignaali tegutseda iseseisvalt kõikjal maailmas 24/7/365! Varustatud sisseehitatud aku, Sunwebcam on mõeldud halvim keskkonnariskide andes instant video & pildid teie serveri turvalise asukohast isegi elektrikatkestus tingimustes.

1.jpg

Mida teha selle Sunwebcam

Sunwebcam võimaldab

24 tunni video kirjed

Võtta pildid ajastatud

Vastu võtta tekst- või meilisõnumiga hoiatusteadete korral inimene või sõiduk on käesoleval ajal varundada säilitamissüsteemi video & pilte meie pilve tarkvara läbivaatamine

Serveri jälgimiseks PC & Mobile rakenduse kaudu

Remote control arvuti või mobiili seadmed kaamera

Pilve teenuseid seoses mobiilsideandmete side- ja pilve tarkvara iga kuu, maksad lihtsalt kui teil on vaja uus video & pildid

 5.jpg

On väga oluline koguda teavet jälgimiseks keskkonna ja põllumajanduse valdkondades, kuid samal ajal väga aeganõudev ja mõnikord vastuolulised oht isiku kõnealuste uuringute läbiviimist. Kõige tõhusam koguda teavet keskkonna- ja põllumajandus-uuringute peab olema 24/7 järelevalve, kuid see on väga kallis ülesanne, kaaludes töötaja aeg ja reisimine.

7.jpg

Selle Sunwebcam võimaldab 100% wireless/päikese ja pildi kogumise. Pilve teenus pakub võtmed kätte lahendus keskkonna inseneride ja teadlaste andmed.

LIIKLUS & TEED

Sunwebcam pakub taskukohane liiklus, linnad suvaliste mõõtmetega salvestamine kulu jälgimine

tüüpilised lahendused hõlmavad kallis alade planeerimine ja projekteerimine, side infrastruktuuri, kaevamine ja see kulu patenteeritud tarkvara ja serverite.

20.jpg

Väiksus ja kergus süsteem võimaldab olemasoleva infrastruktuuri kerge postid, postid liiklus, sillad, puud panna.

Pilveteenusesse annab kaamerad, lingid avaliku vaate lehtedele reaalajas liiklus täielik juhtimine.

30.jpg

EHITUS

50.jpg

Hüvitised on järgmised:

Jobsite autovarguste ennetamisele

Jobsite tingimus live vaadata

Kindlustusnõude kaitse

Hoida kursis sidusrühmade

Saidi reisikulude vähendamise

Projekti turundus

Visuaalne audit trail - vähendavad kohustused

Vähendada projekti vaidlused, alltöövõtjad ja vahe-eesmärgid

1.jpg

Kaugseire ja elektrivõrgu turvalisuse on sama tähtis kui kunagi varem. Kas soovite jälgida seadmete või kaitsta varguse ja rikkumise eest, olles ühendatud kaugjälgimise on oluline toiming.

ELEKTRIENERGIA VÕRGU TURVALISUS

61.jpg

Sunwebcam ja pilveteenus pakub end-to-end lahendus jälgida alajaamade ja muude elutähtsate infrastruktuuride valdkondade üle. Rikas funktsioon määrata pakub andmete, teatiste ja häireseadmed ja foto arhiiv.

62.jpg

ÕLI & GAASI & KAEVANDAMINE

Selle Sunwebcam on mõeldud rasketes keskkondades, karm all-ilm treppidel surve suletud IP67 traadita valvekaamerad. See on täiesti autonoomne, lühike kaabel kaasas päikesepaneel.


Hot Tags: päikese kaamera, tootjad, tarnijad, parim, osta, odav, hind, müük
Seonduvad tooted
Inquiry