+86-760-87808162sales@gatesea.com

Toote kategooria

Päikese raudtee kaamera

Solar powered turvalisuse kaamera toote kirjeldus Sunwebcam päikese 4G IR PTZ Kaamera seeria on võimas, lihtne kasutada, täiesti omaette HD Ultra HD (UHD) järelevalve lahendus. Süsteem on varustatud, et pakkuda tõhusat serveri saidi, 24/7 päeva/öö järelevalve enim...

Product Details

Solar powered turvakaamerate väljas

Toote kirjeldus

Sunwebcam Solar 4G IR PTZ Kaamera on võimas, lihtne kasutada, täiesti omaette HD Ultra HD (UHD) järelevalve lahendus. Süsteem on varustatud, et pakkuda tõhusat serveri saidi, 24/7 päeva/öö järelevalve nõudlikule rakendusi kõikjal mobiilside 4 G katvus on saadaval. Base ZTN4GSD-200 päikese PTZ Kaamera süsteem on üles ehitatud võrk IR PTZ Kaamera pakkuda tõelist 1080P HD video isegi 0 lux (valgus) Tänu integreeritud suure võimsusega IR LED valgustus. Varustatud kaamera Micro SD või Micro SDHC salvestuskoha et vabatahtlik pardal NVR seade võimaldab paindliku juhtimise võimalused suurepärane salvestamise võimeid. Enamik lennuettevõtjaid üle maailma universaalne toel on olemas WiFi side ja 4G mobiilsidevõrgu ühendust riistvara. Mitmesuguseid lisada serveri seire valikuid veebiliidese CMS / NVR tarkvara ja mobiil kes vaatasid rakendused on kõik ka sinu käeulatuses. Ehitatud Karski rakenduste ja tõeline mitmekülgsus, kasutajate identimiseks ja jälgida eesmärkide kõrvalistes kohtades täielikus pimeduses, on suurt vahemaad kõikjal isegi oma nutitelefoni. Täiesti päikese jõul on lihtne paigaldada ja saadaval lugematuid võimalusi, mis aitavad saavutada midagi järelevalve, turvalisuse Time-Lapse salvestamine ja kaugemale.

Sunwebcam ZTN4GSD-200 põhijooned:

Täielikult päikese jõul, omaette infrapuna HD PTZ turvakaamerate süsteemi

1080P HD Video 30fps või 720p 30 fps

H.264 ja MJPEG (uus vabatahtlik H.265)

5 x optiline Zoom autofookusega objektiiv (muud Valikud kättesaadav)

Sisseehitatud infrapuna IR LED

Vastupidav 4G LTE WiFi Universal riistvara (teenus ei *) pluss väline all-in-One Omni-antenn

Täisfunktsionaalne Web Interface ja tasuta PC NVR / CMS tarkvara mobiilirakendusi

iPhone, iPad, Android, PC Windows ja MAC kõik toetatud

Järelevalve koos Live vaatamise, salvestamine, otsing, taasesitus, ekspordi

Ladustamise ja liikumise tuvastamine, vabatahtlik IVS Video Analytics toetab

Kaks viis heli mikrofoni/kõlarite, sireenid, LED Spot valgustid, I/O Alarm ja seade releed

Toetus Sunwebcam Linux ja PC NVR süsteemid (valikuline)

Ühendatud mitme süsteemi konstruktsioonide toetus

Vabatahtlik Remote Power seire

Vabatahtlik alternatiivse traadita side - laiendatav

Valikuline värv värvi skeemid, pulbervärvimine, jne must või valge Standard värvid

Vabatahtlik Sunwebcam liiklus raskusastmete läbilõike Pole

Vabatahtlik liitium vastavalt intelligentne aku nüüd saadaval võimsaim ja pikaealisuse

Kohandatud Valikud saadaval - käimas serveri toeta hõlmamine

Ultra HD (UHD) kõrge Powered kontrolliga kõrglahutusega:

Sunwebcam's Solar kaamerasüsteemi projekteerib abi pakkuda suure jõudlusega, täiesti omaette PTZ Kaamera toimingute tegelike kulude ja muljetavaldav funktsioon määrata nagu kaugseire on kunagi näinud. Ehitatud mitme versiooni üksuse vaikimisi Pan/Tilt/Zoom IP kaamerad on tööstusharu parimad omadused. Veel seadistatud automaatne reguleerimine Smart IR LED massiivi ühendatud 5 x optiline zoom objektiivid ligi ütleb teile kõik, mida vaja teada. Selline IR annab on öise nägemise vahemaad üle 400 meetri standardseid mudeleid. ZTN4GSD-200 seeria pakub ka aluseks mudel ja intelligentsed funktsioonid mitmesuguseid kaamera seaded nagu WDR rahuldavad kiire täpsus elada vaatamise, Otsi, esituse ja ekspordi kõik kergesti saavutatud. Kujutise kvaliteeti, tõsi kasutajasõbralikkus, erinevaid võimeid, nagu RTSP live streaming kõik slummide suurepärane tulemusi.

Ehitatud muutumatu, karm, kuid modulaarne nõudmisi:

Sunwebcam ZTN4GSD-200 päikese IR PTZ Kaamera süsteemi kindlasti seab uue standardi kaugseire. Kõik osad on ehitatud karm nagu tema karm 4G ja Wi-Fi-lubatud riistvara karm Power seadmete isegi valikuline sisseehitatud arvutiga vastavalt või Linux NVRs. Kõik, disain on ikka modulaarne, hotelli taotleda erinevaid lisandmoodulid pakume olgu sensorid, mikrofonid, kõlarid, LED tuled, I/O Wireless remote releed ja palju muud. Iga aspekti on professionaalne hinne ja mõeldud kalli, usaldusväärne videovalve aastaid. Süsteeme kohandada taotluse alternatiiv või raadiovõrgu- või muid võimalusi teatises mitmekihilisuse, mitu Kaamerad parandus või PTZ ja palju muud on lihtne Sunwebcam's ekspertide abiga.

Sunwebcam Standard luure:

Sunwebcam eksperdid toota lugematuid muutmine ja kohandamine sobivaks iga tuleb modulaarne kohandatud lahendusi. Olgu see üks mitu süsteemi juurutamine kaugesse piirkonda, ehitusplatsil või linn lai Sunwebcam ekspertide pakkuda tipptasemel seiresüsteemide ja kogemused sujuvalt teie eesmärkidele. Meie sõbralik personal kontakt täna ja lisateabe saamiseks Pakume mitmeid eeliseid. Olema paindlik paigaldus, state-of-the Art koodekeid nagu H.265 tegevusnõuetele SDK või avatud platvormiga protokollid, Sunwebcam's lahendused hõlmavad võimalust kaasaegne laias valikus.

Igat liiki pinded, kaasa arvatud aktiivse ja Re-Active järelevalve, turvalisuse, järelevalve, Time-Lapse salvestamine, teate, teate, kommunikatsiooni ja Remote relee I/O kontrolli ja muudes


Hot Tags: päikese raudtee kaamera, tootjad, tarnijad, parim, osta, odav, hind, müük
Seonduvad tooted
Inquiry