+86-760-87808162sales@gatesea.com

Toote kategooria

580 x Solar turvalisuse Prožektor

580 x Solar turvalisuse Prožektor

580 X Solar turvalisuse halogeentehnoloogiat Standalone PIR liikumisandur ja liitiumaku, 730 valgusvoo täis heledust, 3 valgustus transpordiliikide, nagu üleujutuste valgus ja Lainurkvõte Spotlight · 6 vatti 84 tk LED tootja 730 luumenit (täie võimsusega režiim) eestkostja PIR liikumisandur aktiveerimisel. Normaalse töö või...

Product Details

580 x Solar turvalisuse halogeentehnoloogiat Standalone PIR liikumisandur ja liitiumaku, 730 valgusvoo täis heledust, 3 valgustus transpordiliikide, nagu üleujutuste kerge ja lai nurk tähelepanu keskpunktis

 

图片30.jpg 

 

· 6 vatti 84 tk LED tootja 730 luumenit (täie võimsusega režiim) eestkostja PIR liikumisandur aktiveerimisel. Normaalse töö või hämar režiimi 55 luumenit (Koidu Koidu või 7-12 tundi). Standalone PIR liikumisandur võimaldab laiendatud kohaldamisala, kuigi vähe režiimis valgustus kõrvaldab kokku tume täpp. Üks (1) minutilise jääma täis heledust 730 luumenit.

· UUS täiustatud omadused: 3 valgustus transpordiliikide. ROHELINE LED: Dusk koitma (tavaline Prožektor). PIR andur ei tööta, kui see on valitud. SININE LED: PIR algatusel käivitatud täis heledust (730 lm), tavaline heledus on 55 lm. PUNANE LED: Valgustus on välja lülitatud, kui ei algatusel (täielikus pimeduses). Tuli põleb, kui PIR liikumisandur on sisse lülitatud. Kõigi ülalkirjeldatud töörežiimi, ainult ees öö (või kui päeval muutub tume). Valgus ei käivitu päevasel ajal.

· Standalone PIR liikumisandur avastamise vahemikus 10-12 meetrit, 180 kraadi. 2500 mAh Liitium aku Pank. Liitiumaku on tugev termiline stabiilsus, hea taluvus kuritarvitamise, kõrge Hetke hinne ja 1000 tsükkel elu.

· Installitud mõne minuti jooksul. BOONUS: Kaabel enam PIR Motion Sensor *** tegemise kokku kaabli pikkus PIR liikumisandur 3 meetri kohta.

· Kohandatud ja kõrge kasuteguriga Super raku tootja tegelda tööstus 2 vatti alumiinium raam päikesepaneel (disainiga). Kasutades kõrge kasuteguriga LED driver, pidev võimsus toetamiseks. Ruumis on IP65 disain, die cast ja veekindel. Valgus päikese turvalisuse eesmärk ning malmist hooneid ja muid lisaseadmed roostevabast terasest ja anti-korrosiooni.

 

 

图片31.jpg图片32.jpg图片33.jpg 

Toote kirjeldus

Kasu & omadused:
(a) kraavi juhtmestik - sa pead käivitada underground traat lähima eestkostja 580 X elektri trafo valgustus süsteemi.
(b) kaevamine - sest eestkostja 580 X on täiesti autonoomne, sa pead maksma lisakulude kaevamine kaevikus oma maa juhtmestik.
(c) asendamine haljastus - sest te ei ole kaeviku paigaldada eestkostja 580 X on ilma täiendava tasuta asendada ja remont seetõttu, et on rebenenud kuni trenching käigus.
(d) maa kasutusõigused - välise kaabli ühendused jne, ei ole vaja eestkostja 580 X võimaldab, väljas kasutajale järjekindel, taskukohane valgustamiseks oma valgustus asukohast pole vaja läbirääkimisi maaomanikelt oma vara kasutada maa-alune juhtmestik ja haljastus.
(e) ei ole voolumõõtja - koos eestkostja 580 X ei ole vaja oma valgustus süsteemi abil. See tähendab, et salvestate ostmine ja paigaldamine arvesti ja elektri liitumistasu.
(f) ei ole elektri kasutamine ja nõudluse tasud - sest eestkostja 580 X on täielikult päikese jõul, ei peate maksma elektri kasutamine.
g) LED valgus eluiga rohkem kui 50000 tundi - säästa lambipirn asendamine, hooldus- ja kulud.
Liitium akud on toodetud kõrgeid standardeid järgides Suurevõimsuslikud rakendused, ohutuse, tugev termiline stabiilsus, sallivuse kuritarvitama, kõrge Hetke hinne ja 1000 tsükkel elu. Liitiumpatareid on taaskasutatavad.
Standalone eestkostja PIR liikumisandur funktsioon: kontrolli LED valgus väljund täis heledust režiimis (730 lume) päevasõidutulede režiimis (55 lume) sõltuvalt liikumine ümber valguse avastamisel.
Pakett sisaldab: 1 * valgusti, 1 * päikesepaneel, 1 * PIR liikumisandur.

Tehnilised üksikasjad

Osa Number

SLM90730-2

Kauba kaal

2.8 naela

Toote mõõtmed

6,5 x 4 x 7.7 tolli

Kauba mudeli number

SLM90730-2

Patareid

1 liitiumioonaku nõutav. (kaasa arvatud)

Värv

Valge

Stiil

Kaasaegse

Viimistlus

Valge ja Matt alumiinium

Materjali

Valguse võistluskalendri - malmist ja karastatud klaasist, päikesepaneel - alumiiniumist ja karastatud klaas, PIR liikumisandur - ABS plastist, 5 meetrit veekindel kaablit päikesepaneel ja Prožektor, 3 meetrit veekindel päikesepaneel ja PIR liikumisandur vaheline kaabel

Muster

Kaasaegse

Kuju

Ristkülikukujuline

Jõuallikas

Päikese

Pinge

6 volti

Võimsus

6 vatti

Paigaldamise meetod

Seinale aluspinnale

Kauba pakendi kogus

1

Arv tükkides

1

Pirni tüüp

LED

Pistik profiil

Väljaulatuvad

Lüliti stiil

Nupp

Iseloomulikud tunnused

(A) eestkostja 580 X Solar turvalisuse Prožektor on mõeldud kaubanduslik kvaliteet valgustuse süsteemid, eramajade tänaval, parklad, maa-asula valgustus, dock valgust, park valgustus, sõjalise & tsiviil turvaala, valgustus, B) Standalone eestkostja PIR liikumisandur on, et automaatselt kontrolli LED valgus väljund täis heledust (730 lume) mode režiimis (55 lume) sõltuvalt avastatakse liikumine ümber valguse hämardamiseks. See kõikumine valgustuse intensiivsus säilitab akut ning on ühtlasi suurendada ühenduse muutub unsociable tegevuse hilja öösel ja varahommikul, kui need tuled on paigaldatud, C) täis heledust 730 valgusvoo viibimise ühe (1) minut, D) 5 meetri veekindel päikesepaneel ja Prožektor, 1 meeter veekindel päikesepaneel ja PIR liikumisandur, E vaheline kaabel vaheline kaabel) kaabli kogupikkus PIR liikumisandur 3 meeter., F) uusi täiustatud funktsioone: 3 valgustus transpordiliikide., G) roheline LED INDIKAATOR: videvik koiduni (tavaline Prožektor). PIR andur ei tööta, kui see on valitud., H) sinine LED näidik: PIR algatusel käivitatud täis heledust (730 lm), tavaline heledus on 55 lm., I) punane LED INDIKAATOR: valgustus on välja lülitatud, kui ei algatusel (täielikus pimeduses). Tuli põleb PIR liikumisandur aktiveerimisel., J) kõigi ülalkirjeldatud töörežiimi, ainult ees öö (või kui päeval muutub tume). Valgus ei käivitu päevasel ajal.

Kasutamine

Outdoor turvalisus Prožektor

Lisakomponentide

Lüliti

Patareid kaasas?

Jah

Akut vaja?

Jah

Aku lahter tüüp

Liitium ioon

Kirjeldus vaia

Liitium ioon


Hot Tags: 580 x Solar turvalisuse Prožektor, tootjad, tarnijad, parim, osta, odav, hind, müük
Seonduvad tooted
Inquiry