+86-760-87808162sales@gatesea.com

Toote kategooria

Kokkuvõttes üks päikese tänava valguses

Päikese tänav valguses / / 780 X päikese tänava valguses (soe valge LED) HEX / / 3-tase võimsuse seadistamine / / Max Pole sobib läbimõõt 2,5 · Siia kolm taset võimsus: kõrge-normaalne-madal valgustus tööaeg 3-7-12 tundi. Varustatud koos Liitium aku laadimiseks pikem tsükkel vastu...

Product Details

Päikese tänav valguses / / 780 X päikese tänava valguses (soe valge LED) HEX / / 3-tase võimsuse seadistamine / / Max Pole läbimõõt 2,5-sobib

图片35.jpg图片36.jpg图片37.jpg 

· Siia kolm taset võimsus: kõrge-normaalne-madal valgustus tööaeg 3-7-12 tundi. Varustatud koos Liitium aku laadimiseks pikem tsükkel conventioanl aku vastu. Ehitatud õues, IP65.

· Sobib maksimaalne pole läbimõõduga 6 cm (2,5 tolli). Mõeldud 2,0-2,5 meetri (6-8 jalga) kõrguse ja 3-4 meetri (10-13 meetrit) vahemaa iga tuli optimaalse kerge katvus.

· Soe valge LED mitteinvasiivne öö valgustus lisada perimeetri turvalisemaks. Kirka objektiiv geomeetria Prindi kiirgab kaasaegse futuristliku touch. On roostevabast terasest poldid ja mutrid DIN934 ja rahvusvahelise standardi GB/T818. Roostevabast terasest poldid ja mutrid sobituvad u-sulgudes.

· Kindlasti nõua HEX 780 X päikesepaistelisse 8 tundi enne kasutamist. Kui HEX 780 X täita vastavalt seade, süsteem ja tasu päikesepaistelisse 3 päeva enne kasutamist. Patareid on nõrgad ei luba normaalse toimimise. Valgus langeb ainult öö.

· Valikuline: Osta 3-pack magnet (ei sisaldu selles valguses) nõukogudeaegsele poldi paigaldamine paindlikkust. Paigaldamiseks raua pinnale, kus hea Puur soovitakse. Pro igatses kokkupuude nõrk värvi haardumisega pinnal võib põhjustada värvi delaminatsioon magnet eemaldamise ajal.

Toote kirjeldus

Kasu & omadused:
(a) kraavi juhtmestik - sa pead käivitada underground traat lähima HEX 780 X elektri trafo valgustus süsteemi.
(b) kaevamine - sest HEX 780 X on on täiesti autonoomne, iseseisev päikese seina tuli süsteemi / päikese üleujutuste valguses, sa pead maksma lisakulude kaevamine kaevikus oma maa juhtmestik.
(c) asendamine haljastus - sest te ei ole kaeviku paigaldada HEX 780 X on ilma täiendava tasuta asendada ja remont seetõttu, et on rebenenud kuni trenching käigus.
(d) maa kasutusõigused - välise kaabli ühendused jne, ei ole vaja HEX 780 X võimaldab, väljas kasutajale järjekindel, taskukohane valgustamiseks oma valgustus asukohast pole vaja läbirääkimisi maaomanikelt oma vara kasutada maa-alune juhtmestik ja haljastus.
(e) ei ole voolumõõtja - koos HEX 780 X ei ole vaja oma valgustus süsteemi abil. See tähendab, et salvestate ostmine ja paigaldamine arvesti ja elektri liitumistasu.
(f) ei ole elektri kasutamine ja nõudluse tasud - sest HEX 780 X on täielikult solar powered, ei peate maksma elektri kasutamine.
g) LED valgus eluiga rohkem kui 50000 tundi - säästa lambipirn asendamine, hooldus- ja kulud.
Liitium akud on toodetud kõrgeid standardeid järgides Suurevõimsuslikud rakendused, ohutuse, tugev termiline stabiilsus, sallivuse kuritarvitama, kõrge Hetke hinne ja 1000 tsükkel elu. Liitiumpatareid on taaskasutatavad.
Pakett sisaldab: 1 * solar valgusti; 2 * poldid; 2 * pähklid
Pole ei kanta.
Valgus langeb ainult öö.

Tehnilised üksikasjad

Brändi

Päikese valguse Mart

Osa Number

SLM65730SL

Kauba kaal

2,5 naela

Toote mõõtmed

6.8 x 2.4 x 11.8 tolli

Patareid

1 liitiumioonaku nõutav. (kaasa arvatud)

Ala valgustus klassifikatsioon

IP65

Kokkupandud pikkus

11.8 tolli

Kokkupandud pikkus

6,8 tolli

Kokkupandud laius

2,4 tolli

Kogumine

HEX

Värv

Valge

Materjali

Klaasist, metallist, plastist

Viimistlus

Valgeks värvitud

Lisakomponentide

Patareid komplektis

Pinge

5 volti

Eriotstarbelise kasutuse

päikese tänav valguses, päikese Prožektor, päikese turvalisuse valguse billboard valguse

Võistluskalendri funktsioonid

3-tase siia energiasätteid: 2,0-2,5 meetri (6-8 jalga) kõrguse ja 3-4 meetri (10-13 meetrit) vahemaa iga tuli optimaalse kerge katvus, sobib maksimaalne pole läbimõõduga 6 cm (2.5 mõeldud kõrge-normaalne-madal valgustus aeg 3-7-12 tundi tolli), 2800 Kelvin soe valge LED, ehitatud õues, IP65

Valguse suund

Reguleeritav

Jõuallikas

päikese

Lüliti stiil

Nupp

Patareid kaasas?

Jah

Akut vaja?

Jah

Pirni tüüp

LED

Valgustugevus

975 lm

Võimsus

6 vatti

Võimsus

6 vatti

Bulb funktsioone

Reguleeritav

Värvi temperatuur

2800 Kelvin


Hot Tags: Kokkuvõttes üks päikese tänava valguses, tootjad, tarnijad, parim, osta, odav, hind, müük
Seonduvad tooted
Inquiry